LED-solcellelampe i plast fra merket Grundig. Den trådløse lampen er utstyrt med et solcellepanel. Så snart det blir mørkt, tennes lampen automatisk og lyser opp hagen med varmt, hvitt lys. Den ideelle, stemningsfulle hagebelysningen som drives av solenergi. Utstyrt med en jordspyd og enkel å flytte på. Av/på-knapp under dekselet. Lysutbytte 6 til 8 timer etter full opplading. Inkludert AA Ni-MH 1,2 V-batteri. 600 mAh.
Svart
| Materiale | ABS |
| Lengde | 31 cm |
| Diameter | 8 cm |
| Vekt | 230 g |
| Volum | 268.0826 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 96,00 kr
Fra 84,00 kr
Fra 430,00 kr
Fra 102,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |