Subtil sjarm av glass. En subtil og elegant karaffel som er den perfekte bakgrunnen til kundens merkevarebudskap. Det store utskriftsområdet lar deg lage interessante dekorasjoner.
| Antall | 24 | 36 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 372,00 | 297,00 | 219,00 | 209,00 | 171,00 | 161,00 | 152,00 | 144,00 | 143,00 |
King blue (304)
Velg transfer print som teknikk og legg til dette alternativet hvis det skal være individuelle navn.
| Materiale | Glass, kork |
| Høyde | 250 mm |
| Kapasitet | 1000 ml |
| Diameter | 105 mm |
| Carton Størrelse | 23,5 cmx34,0 cmx29,5 cm |
| Leveringstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 138,00 kr
Fra 208,00 kr
Fra 550,00 kr
Fra 1104,00 kr
Fra 1418,00 kr
Fra 253,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |