Målestokk i plast, 2 meter, med skala i cm på den ene siden. Ingen trykk på baksiden. For markedsføring.
Hvid (02)
| Materiale | ABS |
| Høyde | 2,7 cm |
| Bredde | 1,5 cm |
| Lengde | 23 cm |
| Størrelse | 1,5 cmx2,7 cmx23 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 92/10 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 50/100 |
| Carton Størrelse | 27,5 cmx35 cmx17,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI663202 | 16258 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 39,35 kr
Fra 64,50 kr
Fra 53,50 kr
Fra 55,00 kr
Fra 25,10 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |