Servitørkniv i metall, med opptrekker, foliekutter og korketrekker med to nivåer. Logo plasseres på håndtaket.
Sort
| Størrelse | 11,9 x 1,4 x 2 cm |
| Materiale | Metall |
| Trykkeflate | 4 x 0,7 cm |
| Vekt | 0.084 kg |
| Antal per innerlåda | 12 |
| Antal per ytterlåda | 120 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 14973 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 25,00 kr
Fra 30,00 kr
Fra 27,00 kr
Fra 44,00 kr
Fra 33,00 kr
Fra 47,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |