PU notatblokk perfekt for preget logo med 160 sider inni på 80g/m2.
0.72 KG
| Antall | 1 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 80,00 | 79,00 | 76,50 | 74,50 | 72,00 | 71,00 |
Svart
| Størrelse | 1.5 x 14.5 x 21.5 cm |
| Vekt | 287g |
| Trykkeflate | 100 x 60 mm |
| Materiale | Papir,Polyester |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Overhold kadmiumdirektivet 91/338/EU, Overhold blyinnhold for USA, Overhold PAHS-innholdet i Reach & ZEK 01-4-08, Overhold SVHC-direktivet 1907/2006/EU, Fritt fra klorerte parafiner med kort og medium kjede, Forordning (EU) 2023/1115 EUs forordning om avskogingsfri natur |
| Sporbarhet | FSC Mix CreditFSC License Code: FSC-C181720 |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 7179 |
| Nästa Leverans : 2026-07-20 | 3000 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 26,00 kr
Fra 350,00 kr
Fra 34,00 kr
Fra 26,00 kr
Fra 16,80 kr
Fra 32,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |