2-sidet kvern med den ene siden for salt og den andre for pepper. Pepper og salt er ikke inkludert. Kan romme 50 g salt og 36 g pepper. Kapasitet: 80 ml.
1,59 kg
| Antall | 1 | 50 | 100 | 250 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 186,00 | 180,00 | 174,00 | 170,00 |
Sølv
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 8 |
| CO2-avtrykk | 1,59 kg |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Rustfritt stål, PS plast |
| Diameter | 4,4cm |
| Størrelse | 19,3 x Ø 4,4 cm |
| Emballasje | 24stk |
| Bruttovekt | 6kg |
| Vekt | 5,7kg |
| Emballasje | 21x31x23cm |
| GTIN / EAN | 8713159550853 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | Nei |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 1289 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 190,00 kr
Fra 215,00 kr
Fra 351,00 kr
Fra 475,00 kr
Fra 268,00 kr
Fra 357,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |