Ostebrett av tre med magnetbånd og fire tilbehør i rustfritt stål.r
.....r
Husk at produktets farge kan avvike noe fra bildene, samt på forskjellige tidspunkter for produksjon og leveringr
.....
Brun (11)
| Materiale | Rustfritt stål, Tre |
| Høyde | 7 cm |
| Bredde | 21,8 cm |
| Lengde | 32 cm |
| Størrelse | 21,8 cmx7 cmx32 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 1293/13.66 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 34 cmx47 cmx36 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, SVHC\'s, PCP, LFGB, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI465711 | 1118 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 360,00 kr
Fra 152,00 kr
Fra 190,00 kr
Fra 293,00 kr
Fra 219,00 kr
Fra 129,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |