Et bagasjebånd gjør det enkelt å identifisere og finne din koffert. Bånd i valgfri farge. Screentrykk. Svart plastspenne og lengdjustering. Kontakt oss gjerne for flere alternativ i eget design.
| Antall | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 23,35 | 44,60 | 40,85 | 37,90 | 34,40 | 31,40 |
Egen bunnkol (999)
| Variant | Antall |
|---|---|
| 40 mm | |
| 45 mm | |
| 50 mm |
| Materiale | Polyester |
| Bredde | 40 mm |
| Lengde | 1700 mm |
| Pakket i polybag | Ja |
| Carton Størrelse | 52 cmx32 cmx32 cm |
| Leveringstid | Ca 4 arbetsveckor |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 28,60 kr
Fra 75,00 kr
Fra 33,30 kr
Fra 47,40 kr
Fra 180,00 kr
Fra 144,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |