Sykkellys i plast med 2 lysdioder og 2 blinkende alternativer. Med silikonrem. Batterier inkludert.r
.....r
Husk at produktets farge kan avvike noe fra bildene, samt på forskjellige tidspunkter for produksjon og leveringr
.....
Hvid (02)
| Materiale | Plast, Silikon |
| Høyde | 1,1 cm |
| Bredde | 4 cm |
| Lengde | 10,5 cm |
| Størrelse | 4 cmx1,1 cmx10,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 17/10.11 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 50/500 |
| Carton Størrelse | 19 cmx62,5 cmx35,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Battery 2006/66/EC, RoHS, IEC 62471, EMC, D.o.C EMC/CE, PAHs, MSDS, UN38.3, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI344702 | 9700 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 60,00 kr
Fra 41,00 kr
Fra 91,00 kr
Fra 16,75 kr
Fra 45,45 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |