Multifunksjonelt verktøy i rustfritt stål. Verktøyet består av et tang. skrutrekkere (flathode og tverrhode), fil, sag, kniv, nøtteknekker, dunkåpner og flaskeåpner.
Koboltblåt (23)
| Materiale | Aluminium, Rustfritt stål 420 |
| Høyde | 2,3 cm |
| Bredde | 5 cm |
| Lengde | 8,8 cm |
| Størrelse | 5 cmx2,3 cmx8,8 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 102/11 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 20/120 |
| Carton Størrelse | 23 cmx27,5 cmx19,8 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, Lead |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI886923 | 3095 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 16,00 kr
Fra 72,00 kr
Fra 148,00 kr
Fra 40,00 kr
Fra 310,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |