Servitørkniv i rustfritt stål. Inkludert: en flaskeåpner, korketrekker og foliekutter.
Sølv (32)
| Materiale | Rustfritt stål 420 |
| Høyde | 1,1 cm |
| Bredde | 3 cm |
| Lengde | 11 cm |
| Størrelse | 3 cmx1,1 cmx11 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 47/13.16 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 60/240 |
| Carton Størrelse | 18 cmx25,5 cmx41 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, SVHC\'s, LFGB |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI874032 | 19480 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 30,00 kr
Fra 25,00 kr
Fra 27,00 kr
Fra 44,00 kr
Fra 33,00 kr
Fra 47,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |