Kompakt og slitesterkt multiverktøy med 12 funksjoner. Med eske i bøk og høykvalitets verktøy i rustfritt stål. Vertkøyene inkluderer: Spisstang, vanlig tang, avbiter, sagtannet kniv, liten kniv, medium flatt skrujern, flaskeåpner, stort flatt skrujern, lite flatt skrujern, philips skrujern, fil og renser. Pakket i en gaveeske.
• Sterk og holdbar
• Verktøy av bøk
• 12 funksjoner
0.56 KG
| Antall | 1 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 116,00 | 113,00 | 111,00 | 107,00 | 105,00 | 103,00 |
Brun
| Størrelse | 7.2 x 3.4 x 2 cm |
| Vekt | 97g |
| Trykkeflate | 7 x 30 mm |
| Materiale | Tre,Rustfritt stål |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Overhold kadmiumdirektivet 91/338/EU, Fritt fra klorerte parafiner med kort og medium kjede, Overhold SVHC-direktivet 1907/2006/EU, Overhold direktivet om PCP-innhold 1999/51/EU, Overhold sikkerhetslovgivning for tysk mat, Overhold blyinnhold for USA |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 7888 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 16,00 kr
Fra 72,00 kr
Fra 148,00 kr
Fra 40,00 kr
Fra 310,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |