Sammenleggbar hårbørste i plast med speil.
.....
Husk at produktets farge kan avvike noe fra bildene, samt på forskjellige tidspunkter for produksjon og levering
.....
Hvid (02)
| Materiale | ABS, PVC, Nylon |
| Høyde | 2,4 cm |
| Bredde | 4 cm |
| Lengde | 20,8 cm |
| Størrelse | 4 cmx2,4 cmx20,8 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 39/12.8 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 100/300 |
| Carton Størrelse | 22 cmx46 cmx40 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, Lead |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI150302 | 4783 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 40,00 kr
Fra 124,00 kr
Fra 520,00 kr
Fra 370,00 kr
Fra 400,00 kr
Fra 142,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |