Lommelykt i aluminium med magnet i den ene enden, pluss korketrekker.
Gul
| Størrelse | 12,6 x ø 1,5 cm |
| Materiale | Metall |
| Trykkeflate | 4 x 0,7 cm |
| Vekt | 0.049 kg |
| Batterier | 5 x LR44 |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 100 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 6764 |
| Inkommande v.36, 2026 | 10000 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 460,00 kr
Fra 102,00 kr
Fra 128,00 kr
Fra 86,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |