Syetui til reisebruk.
Hvit
| Størrelse | 8,8 x 5,4 x 0,7 cm |
| Materiale | Plast |
| Trykkeflate | Tampo: 6 x 4 cm, UV Digital tryck: 8,5 x 5 cm |
| Vekt | 0.023 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 500 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 21705 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 40,00 kr
Fra 520,00 kr
Fra 124,00 kr
Fra 370,00 kr
Fra 142,00 kr
Fra 510,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |