En solid kurv av håndvevd piletre laget i Europa av dyktige håndverkere, har et lag med klar lakk for å tåle fuktighet bedre.
Naturlig (311)
| Materiale | Pil |
| Høyde | 24/37 cm |
| Bredde | 41 cm |
| Lengde | 31 cm |
| Størrelse | 41 cmx24/37 cmx31 cm |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Leveringstid | Ca 2 månader |
| Opprinnelsesland | Polen |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 36,00 kr
Fra 443,00 kr
Fra 880,00 kr
Fra 697,00 kr
Fra 126,00 kr
Fra 121,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |