Smart og praktisk reklame. Finnes i mange forskjellige farger og materialer.
| Antall | 300 | 500 | 1000 | 2500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 42,60 | 40,90 | 39,10 | 37,30 |
Sort (01)
| Materiale | PU |
| Høyde | 0,15 mm |
| Bredde | 286 mm |
| Lengde | 276 mm |
| Størrelse | 286 mmx0,15 mmx276 mm |
| Pakket i polybag | Ja |
| Leveringstid | ca 5-6 arbetsveckor från godkänt korrektur |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 13,40 kr
Fra 19,10 kr
Fra 28,95 kr
Fra 11,00 kr
Fra 16,30 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |