Vanntett plastbeskyttelsespose for mobile enheter, med lukkestripe. Inkludert ledning (med sikkerhetslukking) ca 46 cm lang. Du kan betjene skjermen på telefonen din som vanlig takket være det spesielle materialet på dekselet.
Hvid (02)
| Materiale | PVC |
| Høyde | 0,1 cm |
| Bredde | 11 cm |
| Lengde | 26,5 cm |
| Størrelse | 11 cmx0,1 cmx26,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 26/11.8 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 28 cmx48 cmx22 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Waterproof/water resistant, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI781102 | 25134 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 62,00 kr
Fra 17,00 kr
Fra 20,00 kr
Fra 293,00 kr
Fra 189,00 kr
Fra 130,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |