Eksklusiv lommelerkesett med lerke 22 cl, 4 kopper 3 cl og trakt. 6 deler i rustfritt stål. Perfekt for graveringr
.....r
Husk at produktets farge kan avvike noe fra bildene, samt på forskjellige tidspunkter for produksjon og leveringr
.....
Sølv (32)
| Materiale | PVC, Papir, PU, Rustfritt stål 201, Rustfritt stål 304, PE |
| Høyde | 16,5 cm |
| Bredde | 4 cm |
| Lengde | 14,5 cm |
| Størrelse | 4 cmx16,5 cmx14,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 318/11.7 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 33 cmx38 cmx47 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, 2013/2/EU, LFGB, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI280732 | 2536 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 61,00 kr
Fra 22,60 kr
Fra 70,50 kr
Fra 359,00 kr
Fra 361,00 kr
Fra 64,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |