Sammenleggbar veske, for å organisere alle småting som fyker rundt i bilens bagasje. i 80 gr/m2 non-woven med to lange værehåndtak, håndtak på sidene, en liten forlomme samt løstagbar bunnplate i kartong med matchende trekk
.....
Husk at produktets farge kan avvike noe fra bildene, samt på forskjellige tidspunkter for produksjon og levering
.....
Sort (01)
| Materiale | Kartong, Non Woven |
| Høyde | 28 cm |
| Bredde | 24 cm |
| Lengde | 34 cm |
| Størrelse | 24 cmx28 cmx34 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 518/11.2 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 32,5 cmx37 cmx36 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI212601 | 3514 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 19,40 kr
Fra 68,00 kr
Fra 260,00 kr
Fra 19,00 kr
Fra 108,00 kr
Fra 106,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |