Lomme i plast med fem plaster.
.....
Husk at produktets farge kan avvike noe fra bildene, samt på forskjellige tidspunkter for produksjon og levering
.....
Hvid (02)
| Materiale | PP, Lateks |
| Høyde | 1 cm |
| Bredde | 4 cm |
| Lengde | 10 cm |
| Størrelse | 4 cmx1 cmx10 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 12/8.3 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 100/600 |
| Carton Størrelse | 26,5 cmx55 cmx24 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | 93/42/EG (medical devices), EN ISO 13485:2016, Cadmium, PAHs, Phthalates, ISO 13485 |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI102002 | 39192 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 210,00 kr
Fra 44,00 kr
Fra 82,00 kr
Fra 102,00 kr
Fra 31,00 kr
Fra 110,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |