A4 - imitert skinn med glidelås, lomme, visittkortlommer, penneholdere, smarttelefonholder og stativ. Linjert blokk en liten påtrykt kalender.
Sort
| Størrelse | 24 x 33 x 1,7 cm |
| Materiale | Skinn, Polyvinylklorid (PVC), Metall |
| Trykkeflate | Laser: 3,5 x 1,2 cm. Screen: 10 x 10 cm |
| Vekt | 0.825 kg |
| Antal per innerlåda | 5 |
| Antal per ytterlåda | 10 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 1124 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 250,00 kr
Fra 270,00 kr
Fra 22,00 kr
Fra 220,00 kr
Fra 390,00 kr
Fra 520,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |