Serveringsbrett i bambus med en skiferplate, Holdere til drikke finnes på skiferplaten. Logo graveres på platen.
Sort
| Størrelse | 40 x 25 x 1,5 cm |
| Materiale | Bambus |
| Trykkeflate | 4 x 2 cm |
| Vekt | 1.944 kg |
| Antal per innerlåda | 8 |
| Antal per ytterlåda | 8 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 951 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 290,00 kr
Fra 78,00 kr
Fra 195,00 kr
Fra 20,80 kr
Fra 399,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |