Ta bilder eller skriv tekstmeldinger med bare én hånd, uten risiko for å miste telefonen. Fungerer også som et mobilt stativ. Ringen kan roteres 360° og brettes enkelt sammen når den ikke er i bruk. Passer til alle telefoner og festes med dobbeltsidig teip (inkludert).
| Antall | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 22,50 | 20,00 | 19,20 |
| Materiale | Plast |
| Vekt | 10g |
| Størrelse | 35x40x7mm |
| Trykkeflate | 23x9mm |
| Trykkmetoder | Screen |
| Emballasje | 100 st |
| Sertifikat | Reach |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 6,80 kr
Fra 20,00 kr
Fra 19,20 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |