A5 linjert hardcover PU klassisk skrivebok med elastisk lukking og svart bokmerkebånd. 144 sider med 70 g/m2 på innsiden. Kremfargede sider.
0.62 KG
Svart
| Størrelse | 1.3 x 14.5 x 21 cm |
| Vekt | 246g |
| Trykkeflate | 80 x 40 mm |
| Materiale | PU,Papir |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Fritt fra klorerte parafiner med kort og medium kjede, Overhold SVHC-direktivet 1907/2006/EU, Overhold PAHS-innholdet i Reach & ZEK 01-4-08, Overhold blyinnhold for USA, Overhold kadmiumdirektivet 91/338/EU, Forordning (EU) 2023/1115 EUs forordning om avskogingsfri natur |
| Sporbarhet | FSC Mix CreditFSC License Code: FSC-C181720 |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 7727 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 26,00 kr
Fra 350,00 kr
Fra 34,00 kr
Fra 32,00 kr
Fra 42,00 kr
Fra 272,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |