ABS hodelykt med ekstra sterkt COB lys. Justerbart hodebånd så den enkelt kan tilpasses deg. Batterier inkludert.
0.66 KG
| Antall | 1 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 87,50 | 85,50 | 83,00 | 81,00 | 79,00 | 77,50 |
Svart
| Størrelse | 5 x 6.7 x 4 cm |
| Vekt | 30g |
| Trykkeflate | 25 x 5 mm |
| Materiale | ABS |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Fritt fra klorerte parafiner med kort og medium kjede, Overhold direktivet for fotobiologisk sikkerhet i lamper og belysningssystemer EN 62471, Overhold SVHC-direktivet 1907/2006/EU, Overhold PAHS-innholdet i Reach & ZEK 01-4-08, Dataark om materialsikkerhet tilgjengelig, Overhold direktivet om farlige stoffer 2011/65/EU & 2015/863, Overhold elektromagnetisk direktiv 2014/30/EU, Følg batteridirektivet 2006/66/EU |
| Social Compliance | BSCI |
| Batterier | true |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 11500 |
| Nästa Leverans : 2026-04-23 | 249 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 3680,00 kr
Fra 30,15 kr
Fra 262,00 kr
Fra 112,00 kr
Fra 108,00 kr
Fra 64,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |