Bordtenner.
Grå
| Størrelse | 17,5 x 1,5 x 1 cm |
| Materiale | Metall |
| Trykkeflate | 4,5 x 1 cm |
| Vekt | 0.040 kg |
| Antal per innerlåda | 10 |
| Antal per ytterlåda | 300 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Inkommande v.29, 2026 | 15000 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 26,40 kr
Fra 15,85 kr
Fra 121,00 kr
Fra 12,55 kr
Fra 154,00 kr
Fra 95,50 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |