Zens Pro 1 leverer rask og pålitelig Qi2 sertifisert magnetisk lading på opptil 15 W for iPhone 12+ og kompatible Android-telefoner med magnetisk deksel. Presis magnetisk justering sikrer at telefonen din klikker sikkert på plass for effektiv lading hver gang. Kompakt og USB-C drevet, ideell for reiser, forretningsreiser, hjemmekontor eller daglig bruk på skrivebordet. Bare koble til, plasser telefonen og start ladingen, uten behov for justeringer.
4,70 kg
| Antall | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 415,00 | 400,00 | 393,00 | 386,00 |
Solid svart
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 8 |
| CO2-avtrykk | 4,70 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | VIETNAM |
| Materiale | Aluminium |
| Størrelse | 6 x 0,9 x 6 cm |
| Emballasje | 60stk |
| Bruttovekt | 11kg |
| Vekt | 10,45kg |
| Emballasje | 37x47x30cm |
| GTIN / EAN | 8713159772705 |
| GPSR-Informasjon | Zens High Tech Campus 84 5656 AG Eindhoven info@zens.tech |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 0 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 60,00 kr
Fra 679,00 kr
Fra 86,00 kr
Fra 450,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |