Bygget for å vare, laget for å utforske. Nordic Drift nøkkelringverktøy er et eventyrsikkert, kompakt multiverktøy designet for daglig bruk og utendørs bruk. Laget av rustfritt stål av høy kvalitet, tilbyr det slitesterk ytelse i et lett og bærbart design. Med fire praktiske funksjoner kniv, flat skrutrekker, flaskeåpner og en nøkkelringskrok med låsemekanisme er det alltid klart når du trenger det. Dette verktøyet er enkelt å bære på sammen med nøkler eller utstyr, og leverer funksjonalitet uten å være klumpete. Alle Nordic Drift-produkter testes grundig for kvalitet. Fordi vi tror sterkt på ytelsen og holdbarheten til utstyret vårt, dekkes hver vare av en 5-års garanti mot produksjonsfeil.
• Eventyrbestandig friluftsutstyr du kan stole på
• Holdbar og pålitelig
• Høyytelsesutstyr
• Pakket i plastfri FSC®-gaveeske
• Kvalitetstestet på hver bestilling
• 5 års garanti
0.67 KG
| Antall | 1 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 164,00 | 160,00 | 155,00 | 151,00 | 149,00 | 146,00 |
Svart
| Størrelse | 10.7 x 2 x 1.2 cm |
| Vekt | 49g |
| Trykkeflate | 30 x 7 mm |
| Materiale | Rustfritt stål,Aluminium |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Overhold kadmiumdirektivet 91/338/EU, Oppfyll matvaredirektivet 1935/2004/EU & 2020/1245, Overhold blyinnhold for USA, Overhold direktivet om nikkelfrigivelsesmetode BS EN 1811:2012 og A:2015 |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 2775 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 16,00 kr
Fra 72,00 kr
Fra 148,00 kr
Fra 40,00 kr
Fra 310,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |