A5-notatbok med magnetisk lukking, omslag i resirkulert PU og 96 linjerte sider laget av resirkulert papir (80 g/m²).
Sort
| Størrelse | 15,2 x 2 x 21 cm |
| Materiale | Polyuretan, Paper, Papir |
| Trykkeflate | Tampo: 5 x 3 cm, Screen: 8 x 12 cm, Prägling: 5 x 4 cm |
| Vekt | 0.363 kg |
| Antal per innerlåda | 20 |
| Antal per ytterlåda | 40 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 4480 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 33,00 kr
Fra 25,00 kr
Fra 272,00 kr
Fra 350,00 kr
Fra 58,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |