Powerbank laget av resirkulert ABS med 10 000 mAh kapasitet og 15 W superhurtigladefunksjon. Den innebygde magneten gjør at den kan kobles direkte til en iPhone®. For andre Qi-kompatible enheter kan den brukes som en trådløs lader.
Sort
| Størrelse | 10,1 x 6,5 x 1,8 cm |
| Materiale | Plast |
| Trykkeflate | ø 3,5 cm |
| Vekt | 0.224 kg |
| Batterier | Li-Poly 1376074 |
| Antal per innerlåda | 25 |
| Antal per ytterlåda | 50 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 1888 |
| Inkommande v.44, 2026 | 5000 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 280,00 kr
Fra 230,00 kr
Fra 486,00 kr
Fra 194,00 kr
Fra 636,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |