Hjerte laget av realistisk utformede kunstige rosehoder.
Rød
| Størrelse | 16,1 x 10 x 15,1 cm |
| Materiale | Polyethylen, Plast (rPET) |
| Trykkeflate | 4 x 6 cm |
| Vekt | 0.146 kg |
| Antal per innerlåda | 24 |
| Antal per ytterlåda | 24 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 2890 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 979,00 kr
Fra 120,00 kr
Fra 7,60 kr
Fra 992,00 kr
Fra 595,00 kr
Fra 992,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |