Multiverktøy i rustfritt stål med H3/H4/H5/H6, T25, Phillips PH2 unbrakonøkler, flat skrutrekker og integrert linjal. Kompakt og allsidig.
Sort
| Størrelse | 8,8 x 2,6 x 1,1 cm |
| Materiale | Rustfritt stål, Plast |
| Trykkeflate | 3 x 15 cm |
| Vekt | 0.100 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 100 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 3986 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 16,00 kr
Fra 72,00 kr
Fra 148,00 kr
Fra 40,00 kr
Fra 310,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |