Oppladbar sensorlampe i resirkulert ABS og PC med rektangulær form. Utstyrt med et 500 mAh batteri og type-C-lading. Forsiden har en bevegelsessensor med 120° vinkel og 3?6 meters deteksjonsrekkevidde, som automatisk slår seg av i dagslys og på i mørket når bevegelse oppdages. Gir 30 lumen lys. På baksiden en magnet med metallplate og selvklebende tape, pluss et opphengshull for allsidig bruk. Ferdig med en logo i resirkulert ABS trykt under ladeåpningen. Pakket individuelt i en brun kartong med illustrasjon.
Hvid (02)
| Materiale | PVC, Jern, Kobber, Nikkel, Resirkulert ABS, Epoxy |
| Høyde | 5,1 cm |
| Bredde | 2,9 cm |
| Lengde | 7,6 cm |
| Størrelse | 2,9 cmx5,1 cmx7,6 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 53.2/12.16 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 80/160 |
| Carton Størrelse | 33,5 cmx49 cmx25 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI134936302 | 5310 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 108,00 kr
Fra 1080,00 kr
Fra 1430,00 kr
Fra 1580,00 kr
Fra 102,00 kr
Fra 345,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |