Forbedre serveringsopplevelsen med dette elegante trebrettet,som kommer kombinert med to glasskopper på 200 ml med matt overflate. Brettet er laget av førsteklasses akasietre, har en vakker naturlig finish og solid konstruksjon. Det er perfekt for servering av drikke eller snacks med stil. De to koppene er laget av slitesterkt soda-limeglass. De har et elegant design og er ideelle for vann, juice eller cocktail. Dette settet kombinerer funksjonalitet med raffinement. Glassene tåler oppvaskmaskin.
| Antall | 1 | 50 | 100 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 400,00 | 380,00 | 370,00 | 360,00 |
Hale blue
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | 50% Borosilikatglass, 50% Acacia tre |
| Størrelse | 8,2 x 7,5 x 7,5 cmcm |
| Emballasje | 12st |
| Bruttovekt | 12kg |
| Vekt | 10kg |
| Emballasje | 40x52x30cm |
| GTIN / EAN | 8713159736059 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | FSC®BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 1497 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 290,00 kr
Fra 78,00 kr
Fra 196,00 kr
Fra 20,85 kr
Fra 399,00 kr
Fra 291,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |