Matboks med bambuslokk og klipslukking holder måltidene sikkert forseglet, kapasitet på 750 ml.
Svart
| Størrelse | 19,5 x 10,9 x 7,2 cm |
| Materiale | Bambus, Polypropylen |
| Trykkeflate | Laser: 6 x 4 cm, Tampo: 4 x 4 cm |
| Vekt | 0.283 kg |
| Antal per innerlåda | 30 |
| Antal per ytterlåda | 30 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 3833 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 144,00 kr
Fra 104,00 kr
Fra 125,00 kr
Fra 166,00 kr
Fra 109,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |