Odisha stor tilbehørsveske er laget av 100 % OCS sertifisert 180 g/m² økologisk bomull med opprinnelse fra India. Den har et stort rom med glidelås og en håndstropp for enkel bæreevne. Volumkapasitet: 3 liter.
| Antall | 1 | 100 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 21,00 | 20,00 | 19,60 | 19,20 |
Naturhvit
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | INDIA |
| Materiale | Organisk bomull, 180 g/m2 |
| Størrelse | 29 x 18 x 16 cmcm |
| Emballasje | 300st |
| Bruttovekt | 14kg |
| Vekt | 13.3kg |
| Emballasje | 46x51x20cm |
| GTIN / EAN | 8713159738749 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 6683 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 16,40 kr
Fra 220,00 kr
Fra 47,00 kr
Fra 84,00 kr
Fra 124,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |