Forkle laget av 100 % resirkulerte materialer hentet fra klesbransjen i Bangladesh. Vevd på en tradisjonell håndvev, støtter den kvinners entreprenørskap og er en ideell sosial gave som bidrar til både en bærekraftig og samfunnsansvarlig sak. Leveres i en gaveeske. Sammensetning: 70 % resirkulert bomull, 25 % resirkulert polyester, 5 % andre resirkulerte fibre.
1,71 kg
Solid svart
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 60 |
| CO2-avtrykk | 1,71 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | NEDERLAND |
| Materiale | Resirkulert bomull |
| Størrelse | 150 x 0,3 x 130 cm |
| Emballasje | 26stk |
| Bruttovekt | 10kg |
| Vekt | 9,5kg |
| Emballasje | 40x60x38cm |
| GTIN / EAN | 8713159743125 |
| GPSR-Informasjon | P.O Box 109 9670 AC Winschoten The Netherlands hello@originalhome.nl www.originalhome.nl |
| Sertifikat | Nei |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 220 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 148,00 kr
Fra 82,00 kr
Fra 76,00 kr
Fra 128,00 kr
Fra 116,00 kr
Fra 155,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |