Notisbok i resirkulert filt (ca. A5) med mykt 1 mm hardt omslag, elastisk bånd og PU-lukkestropp på utsiden. Inkluderer et bokmerke med bånd og 80 ark (70 g/m²) med linjert papir. Har en lasergravert resirkulert logo på baksiden.
Sort (01)
| Materiale | Papir, PU, rPET |
| Høyde | 1,3 cm |
| Bredde | 14,5 cm |
| Lengde | 21 cm |
| Størrelse | 14,5 cmx1,3 cmx21 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 245/13.5 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 25/50 |
| Carton Størrelse | 34 cmx45 cmx24 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI127257001 | 8014 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 25,00 kr
Fra 33,00 kr
Fra 350,00 kr
Fra 272,00 kr
Fra 58,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |