Fang alle spennende øyeblikk i 4K, samtidig som du trener favorittsportene dine med DV670 actionkameraet og dets mange tilbehør. Med XDV PRO appen er det mulig å kontrollere kameraet med en annen enhet. Du kan til og med dykke opptil 30 meter med kameraet, siden det inkluderer et vanntett hus. Takket være de doble skjermene, kan du i tillegg velge å ta selfier eller gjøre opptak i tradisjonell modus.
| Antall | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 860,00 | 850,00 | 840,00 | 780,00 |
Solid svart
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Plast |
| Størrelse | 10 x 11,4 x 9,4 cmcm |
| Emballasje | 20st |
| Bruttovekt | 8kg |
| Vekt | 7.6kg |
| Emballasje | 22x49x25cm |
| GTIN / EAN | 8713159738909 |
| GPSR-Informasjon | Avenida Cervantes N49 Modulo 25 48970 Basauri Bizkaia Spain sat@prixton.com |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. |
| Nåværende | 454 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 9,60 kr
Fra 13,00 kr
Fra 36,00 kr
Fra 48,00 kr
Fra 26,00 kr
Fra 6,80 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |