Salt- eller pepperkvern av bøketre. Denne høye modellen er av utmerket kvalitet og sørger for perfekt malt salt eller pepper. Et must for alle kjøkken.
Wood brown
| Materiale | Bøketre, Rustfritt stål |
| Lengde | 40 cm |
| Diameter | 5.4 cm |
| Vekt | 400 g |
| Volum | 82.448 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 200,00 kr
Fra 182,00 kr
Fra 292,00 kr
Fra 475,00 kr
Fra 1275,00 kr
Fra 464,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |