Gear X Foldable EDC Tool kombinerer eksepsjonelt håndverk og allsidighet i et kompakt design, noe som gjør det til den ultimate følgesvennen i hverdagen. Dette høykvalitetsverktøyet er laget av slitesterkt rustfritt stål 420 og har 11 viktige funksjoner, inkludert M5-, M4-, M3,5-, M2,5-, M2- og M1,6-skiftenøkler, en flat skrutrekker, en stjerneskrutrekker, en kutter, en flaskeåpner og en krok. Den måler bare 9,1 cm når den er sammenfoldet og 12,8 cm når den er utfoldet, og har en integrert karabinkrok for å enkelt kunne feste fast verktøyet. Pakket i FSC-konvoluttmappe.
• Sammenleggbart design
• Lett å ta med
• 11 funksjoner
• Multifunksjonsverktøy
• Slitesterkt design
• Med karabiner
• Med integrert pakkeskjærer
0.39 KG
| Antall | 1 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 65,50 | 63,50 | 62,50 | 60,00 | 59,00 | 58,00 |
Svart
| Størrelse | 9.1 x 2.3 x 0.8 cm |
| Vekt | 35.5g |
| Trykkeflate | 50 x 8 mm |
| Materiale | Rustfritt stål |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Overhold blyinnhold for USA, Overhold direktivet om nikkelfrigivelsesmetode BS EN 1811:2012 og A:2015, Begrenset i Stockholmkonvensjonen, EU/UK PoP-forordningen, REACH-forordning (EF) nr. 1907/2006, total fluor mindre enn 50 ppm |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Informasjon | https://gearxtools.com/nl/contact/ product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 2215 |
| Nästa Leverans : 2026-09-13 | 5000 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 15,40 kr
Fra 290,00 kr
Fra 142,00 kr
Fra 38,00 kr
Fra 68,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |