Findmate Dual er en førsteklasses gjenbruksprodukt i ABS som fungerer sømløst med både Apples Find My-nettverk og Android Find Hub nettverk. Med ende-til-ende-kryptering fra Apple og Google er posisjonsdataene dine sikre, slik at du kan spore favorittgjenstandene dine i sanntid uansett hvor du er i verden. Fest den til lommeboken, nøklene, vesken, bagasjen eller til og med kjæledyret ditt, og finn den umiddelbart ved hjelp av Apple Find My-appen eller en hvilken som helst Android Find Hub-kompatibel enhet. Findmate Dual er utstyrt med en ekstra høy 100 dB alarm og en integrert høyttaler for pipesignaler, noe som gjør det enkelt å finne gjenstander på kort avstand. IPX5-vanntetthetsklassifiseringen beskytter mot vannsprut og regn, og den luksuriøse PU-nøkkelringholderen sikrer både holdbarhet og stil. Aktiver Lost Mode for å motta varsler når du glemmer tingene dine, opptil ett års batterilevetid (utskiftbart CR2032). Laget av RCS-sertifisert resirkulert ABS-plast. FSC-emballasje.
• Kompatibel med Apples «FindMy»-app
• Kompatibel med Android «Find Hub»-app
• Vanntett (IPX5)
• Lokasjon og data krypteres og deles eller lagres ikke
• Verdensomspennende sporing av varene dine
• Bruk lydsignal for å lokalisere enheten når du er i nærheten
• Nøkkelring
• Laget av sertifiserte resirkulerte materialer
• PVC fri
0.27 KG
| Antall | 1 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 268,00 | 261,00 | 254,00 | 247,00 | 242,00 | 237,00 |
Hvit
| Størrelse | 0.8 x ø 3.2 cm |
| Vekt | 19g |
| Trykkeflate | 15 x 10 mm |
| Materiale | Resirkulert ABS |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Følg batteridirektivet 2006/66/EU, Overhold direktivet for radio og telekomutstyr 2014/53/EU, Overhold direktivet om farlige stoffer 2011/65/EU & 2015/863, Dataark om materialsikkerhet tilgjengelig, Overhold PAHS-innholdet i Reach & ZEK 01-4-08, Overhold direktivet om ftalatinnhold, Overhold sikkerhetsdirektivet for batteritransport UN38.3, Overhold Alkaline batterisikkerhetsdirektiv EN62133, Begrenset i Stockholmkonvensjonen, EU/UK PoP-forordningen, REACH-forordning (EF) nr. 1907/2006, total fluor mindre enn 50 ppm |
| Sporbarhet | RCS Blended |
| Social Compliance | BSCI |
| Batterier | true |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 8786 |
| Nästa Leverans : 2026-05-12 | 10000 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 415,00 kr
Fra 200,00 kr
Fra 500,00 kr
Fra 293,00 kr
Fra 140,00 kr
Fra 204,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |