Tilbered favorittrettene dine på denne brenneren fra Monte Ardoise-serien. Ideell for ulike matlagingsteknikker. Laget av matt emaljert støpejern. Kompatibel med alle slags koketopper, inkludert induksjon og grill. Dimensjoner: 41x23 cm. Brenneren bør kun håndvaskes og tørkes umiddelbart for å unngå rustflekker.
13.47 KG
| Antall | 1 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 674,00 | 656,00 | 638,00 | 620,00 | 608,00 | 596,00 |
Svart
| Størrelse | 41.3 x 23 x 2 cm |
| Vekt | 3000g |
| Trykkeflate | 180 x 300 mm |
| Materiale | Jern |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Oppfyll matvaredirektivet 1935/2004/EU & 2020/1245 |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us, https://vinga.com/eu/Contact product@xdconnects.com, info@vinga.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 306 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 879,00 kr
Fra 834,00 kr
Fra 861,00 kr
Fra 1025,00 kr
Fra 667,00 kr
Fra 1499,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |