Notisblokk med ulike klistrelapper. 25 av hver, linjalkant, spiralnotisbok 40 linjerte ark.
Beige
| Størrelse | 13,6 x 7,2 x 1,3 cm |
| Materiale | Paper |
| Trykkeflate | 5 x 3 cm |
| Vekt | 0.046 kg |
| Antal per innerlåda | 100 |
| Antal per ytterlåda | 200 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 924 |
| Inkommande v.19, 2026 | 10000 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 26,00 kr
Fra 350,00 kr
Fra 34,00 kr
Fra 32,00 kr
Fra 42,00 kr
Fra 272,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |