Det ensfargede Huggy pleddet er laget av 100 % polar fleece 200 g/m², et mykt og behagelig materiale som raskt gir den nødvendige varmen og holder på kroppsvarmen. Rull pleddet sammen, og legg det inn i den praktiske posen med snøring for enkel oppbevaring. Størrelse: 250 x 220 cm.
8,74 kg
| Antall | 1 | 100 | 1000 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 240,00 | 230,00 | 220,00 |
Beige
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 24 |
| CO2-avtrykk | 8,74 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | 100% Polar fleece |
| Størrelse | 250 x 220 cm |
| Emballasje | 12stk |
| Bruttovekt | 14kg |
| Vekt | 13,3kg |
| Emballasje | 58x36x56cm |
| GTIN / EAN | 8713159704898 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiOEKO-TEX®BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 1827 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 92,00 kr
Fra 84,00 kr
Fra 310,00 kr
Fra 210,00 kr
Fra 229,00 kr
Fra 290,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |