Furulykt med telys.
Beige
| Størrelse | 8,5 x 1,8 x 9 cm |
| Materiale | Tre |
| Trykkeflate | 2 x 2 cm |
| Vekt | 0.051 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 200 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 4396 |
| Inkommande v.32, 2026 | 15000 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 24,00 kr
Fra 2599,00 kr
Fra 309,00 kr
Fra 29,55 kr
Fra 493,00 kr
Fra 359,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |