Denim sminkeveske med PU-detaljer og glidelås. Kort bærehåndtak.
Blå (05)
| Materiale | PU, Polyester, Sinklegering, Denim |
| Høyde | 11 cm |
| Bredde | 9,5 cm |
| Lengde | 22,5 cm |
| Størrelse | 9,5 cmx11 cmx22,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 44/7.3 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 31 cmx58 cmx30 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI110367205 | 897 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 15,60 kr
Fra 118,00 kr
Fra 210,00 kr
Fra 43,00 kr
Fra 84,00 kr
Fra 57,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |