Nødhammer i ABS, inkludert hvitt LED-lys (slå av/på), integrert beltekutter og vindushammer. Hammeren er beskyttet med en gummitupp. Individuelt pakket i brun papp.
Orange (07)
| Materiale | ABS, Rustfritt stål, PP |
| Høyde | 2,4 cm |
| Bredde | 7,5 cm |
| Lengde | 13,5 cm |
| Størrelse | 7,5 cmx2,4 cmx13,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 126/12 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 20/80 |
| Carton Størrelse | 30 cmx38,5 cmx32 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI109756507 | 431 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 64,00 kr
Fra 19,00 kr
Fra 102,00 kr
Fra 18,20 kr
Fra 250,00 kr
Fra 102,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |