Ovalformet brett laget av roten fra et teaktre, et avfallsprodukt fra teakindustrien. Det er hentet fra sertifiserte teakplantasjer i Indonesia og håndlaget av håndverkere i et lite, landlig verksted i Øst-Java. Passer til servering av snacks, søtsaker, kaffe eller te. Hvert produkt har sitt eget naturlige og unike utseende. Tåler mat. Størrelse: 24 x 12 x 1,5 cm.
0,51 kg
| Antall | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 215,00 | 208,00 | 200,00 | 193,00 |
Tre
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 39 |
| CO2-avtrykk | 0,51 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | INDONESIA |
| Materiale | Resirkulert tre |
| Størrelse | 24 x 1,5 x 12 cm |
| Emballasje | 4stk |
| Bruttovekt | 1kg |
| Vekt | 0,6kg |
| Emballasje | 26x9x14cm |
| GTIN / EAN | 8713159682998 |
| GPSR-Informasjon | P.O Box 109 9670 AC Winschoten The Netherlands hello@originalhome.nl www.originalhome.nl |
| Sertifikat | Nei |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 0 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 74,00 kr
Fra 193,00 kr
Fra 163,00 kr
Fra 20,55 kr
Fra 77,50 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |